Sadece kendimiz için değil, müşterilerimize ve ülkemize artı değer katmak için çalışıyoruz.

Biz Kimiz?

2009 yılında Türk gıda sektöründeki büyük bir eksikliği kapatmak, ülkemizi soğuk zincir lojistiği ile tanıştırmak için doğduk.

Daha işe başladığımız ilk gün her şeyi kökten değiştireceğimizi biliyorduk. Bugün Türkiye’de, ısı kontrollü gıda depolama, taşıma ve dağıtım faaliyetleri yürüten, kullandığımız teknolojiler ile kaliteli, güvenilir ve karlı çözüm ortaklığı sunan, lider ısı kontrollü lojistik servis sağlayıcısı olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz.

PolarXP olarak, ulusal ve uluslararası yüzlerce gıda markası ürünlerini ısı kontrollü depolarımızda tazeliğinin korumasını sağlıyor, eşsiz dağıtım ağımızla Türkiye nüfusunun %65’ine aynı gün, %30’una 2. gün ve kalan %5’ine 3. gün ulaştırıyoruz. PolarXP olarak, yarattığımız lojistik ve dağıtım altyapısıyla Türkiye’de serin, soğuk ve donuk gıda üretim ve satış ekosistemini büyütüyoruz. Tüketicilerinize daha hijyenik koşullarda saklanmış, daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı gıda ürünleri ulaştırmanın gönül rahatlığını yaşıyoruz.

Ne Yaparız?

Isı Kontrollü
Taşıma

Gönderilerinizi kendi ürünümüz gibi teslim alır, özel tasarlanmış ısı kontrollü araçlarımızla 81 ilin tamamına her gün ulaşarak, ideal ısı rejiminde teslim ederiz. Kapsamlı ve tarifeli dağıtım ağımız sayesinde ürünlerinizi söz verdiğimiz zamanda ulaştırırız.

Isı Kontrollü
Depolama

3 ana ısı kategorisinde hizmet veren gıda depolarımızı ürünleriniz en ideal rejimde, doğru ürünlerle birlikte ve hatasız sipariş hazırlama anlayışıyla depolamasını yapıyor, kalite ve hijyen standartlarından ödün vermiyoruz.

Katma Değerli
Hizmetler

Isı kontrollü muhafaza edilmesi gereken gıda ürünleri için sunduğumuz lojistik ötesi katma değerli hizmetlerimizle müşterilerimizin zaman, para ve efor harcamasının önüne geçiyoruz.

Değerlerimiz

Eğitici Olmak

Türkiye’de ısı kontrollü lojistik sektörünü tanımlayan firma olarak, hem müşterilerimizi, hem çalışanlarımızı hem de nihai tüketicileri ısı kontrollü gıda tüketimi ve insan sağlığı konusunda bilinçlendirmeyi kendimize görev edindik.

Dürüst Olmak

Müşterilerimizle yaptığımız her anlaşmaya sonuna kadar dürüst ve sadık kalmak için ne gerekiyorsa yaparız. Bir bütünlük içerisinde baştan verdiğimiz sözü sonuna kadar tutarız.

Güvenilir Olmak

Her müşterilerimizle etik kurallar çerçevesinde iş yaparız. Her işimizi şeffaf, paylaşımcı ve açık bir şekilde gerçekleştirir, gıda güvenliği ve tüketici sağlığına önem veren şirketler ile iş birlikleri kurarız.

Takım Olmak

Biz hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımızla aynı takımın oyuncusuyuz. Her bir PolarXP çalışanı müşterisini anlar ve ona en doğru çözümü sunmak için ahenk ile çalışır. Her zaman birbirimizden, müşterilerimizden ve içinde bulunduğumuz topluluklardan daha fazla şey öğrenebileceğimizi biliriz.

PolarXP’de Sürdürülebilirlik

Kurulduğumuz ilk günden bu yana çok çalıştık, büyük yatırımlar yaptık. Çok kısa sürede Türkiye’nin lider soğuk zincir servis sağlayıcısı olduk.

Ama bütün bu süreç boyunca ayaklarımızı hep yere sağlam bastık. Birçok şirket için zirve olan bu yeri, biz sağlam bir temel olarak aldık. Çünkü biz kendimizi, süratli büyüyüp çabuk yok olan bir kavak ağacı yerine, yerin altına, yani temelline ciddi yatırım yapan bir çınar ağacı olarak görüyoruz. Bir çınar gibi uzun ömürlü ve yere sağlam basan bir yapı kurmak için çalışıyoruz.

Geliştirdiğimiz “sürdürülebilirlik stratejisi” ile bir şirketin hem süratli büyüme yakalayıp hem de uzun soluklu var olabileceğini kanıtlamak için çalışıyoruz. Bir yandan iş ortaklarımıza yüksek oranlarda kazanç yaratmanın yollarını geliştirirken, bulunduğumuz ortama ve doğaya nasıl daha faydalı bir yapı olabileceğimizi tartışıyoruz.

Sürdürülebilirlik stratejimiz ve raporumuzu ulaşmak için tıklayın.


PolarXP Bir
Netlog Lojistik
Şirketidir.

Bizi Takip Edin