Gıda lojistiği ciddiyet ve sorumluluk ister.

Neden Gıda Güvenliği?

Taşıdığımız sorumluluk büyük. Soğuk zincir sisteminde yaşanan en ufak bir kırılma insan sağlığı açısından ağır sonuçlar doğurabilir.

Gıdaların yanlış ısı rejiminde taşınması veya saklanması faydalı olan gıda ürünlerinin hem vitaminlerini yitirmesine hem de bu gıdalarda ciddi bakteri üremesine sebep olur. Bu bakteriler insan sağlığını tehdit eden ciddi hastalıklara yol açabilir. Gıda tedarik zincirinin en önemli halkası olarak gördüğümüz ısı kontrollü lojistik hizmetlerimiz ile ürünleriniz serin, soğuk ya da donuk rejimlerde hizmet veren depolama alanlarında muhafaza edilir. Birden fazla gönderiyi aynı araçta taşıyabilen çift rejimli ve çok hazneli araçlarımız ise tarladan çatala olan bu yolculukta ürünlerinizi gereken ısı rejiminde taşınmasını sağlar, gıda güvenliğini garanti altına alır.

İnsan sağlığı taşıdığımız en büyük sorumluluk olduğu için hizmet verdiğimiz coğrafyada gıda ürünlerini nihai tüketiciye doğru derecede, sağlıklı ve bozulmamış olarak ulaştırıyor, kalite standartlarını her zaman en üst seviyede tutuyoruz.

Gıda Güvenliği Yönetim Sertifikalarımız

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi ile hizmet vermeye başlayan öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektördeki deneyim ve bilgi birikimimiz sayesinde sahip olduğumuz tüm depolarda gelişmiş otomasyon araçlarını kullanıyor, operasyonlarınızı en yüksek verimle, zaman ve alandan tasarruf ederek yönetiyoruz. Tüm depolama alanlarımızı müşterilerimizin lojistik gereksinimlerini düşünerek, sevkiyatlarınızın tüm aşamalarını hızlandıracak ve tam zamanında teslimat güvencesi sağlayabilecek konumlara kuruyoruz. Kısaca, son tüketici beklentilerini karşılayacak hijyen ve kalite standartlarında hizmet veriyoruz.


Gıda Güvenliği Kalite Prensiplerimiz

  • Sürdürülebilir gıda güvenliği ilkesini benimsiyoruz.
  • Müşterilerimizin kalite ve gıda güvenliği ihtiyaçlarını belirliyor, uyguluyor ve sürekli takip ediyoruz.
  • Gıda güvenliği konusunda karşımıza çıkan yeni ihtiyaçları yenilikçi bir yaklaşımla çözmek için çalışıyor, süreçlerimizde geliştirme ve iyileştirmeler yapıyoruz.
  • Taşıdığımız ya da depoladığımız tüm gıda ürünlerini ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine göre koruyoruz. 
  • Farklı ısı rejimlerinde muhafaza edilen gıda ürünlerinin bulunduğu depolarda sıcaklık ve rutubet kontrollerini düzenli olarak yapıyoruz.
  • Tüm operasyonlarımızı sistemimize tanımlı Depo Sıcaklık Formu ile kayıt altına alıyoruz.
  • Soğuk zincirin kırılmasını engellemek için araçlarımızın temizliğine ve dezenfekte edilmesine önem veriyoruz.

PolarXP Bir
Netlog Lojistik
Şirketidir.

Bizi Takip Edin